Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir. Günümüzün en önemli gereksinimlerinden biri olmuş otomatik kepenk modelleri, fenestra tarafından imal edilmektedir. Tüm ürünlerimizin kalitesi ve malik oldukları özellikleri bakımından önemli ölçüde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ürünün lüzum kullanım gerekse malik oldukları teknik özelliklerine bağlı olan nedeniyle farklı çeşidi tercih edilebilmektedir. Gerek evinizin, gerekse ticari faaliyetlerinizi yürüttüğünüz alanların güvenliğinin sağlanmasında kullanabileceğiniz ürünlerdir. Aynı zamanda, dükkânlar (kuyumcular, bankalar, restoranlar, esnaflar, depolar), fabrikalar, elektronik ürün tedarikçileri vb. Güvenlik önlemi nedeniyle otomatik kepenk sistemleri tercih etmektedirler. Firmamızın üretimdeki kalite standartlarının yanı sıra bakım, imalat ve montaj hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize garantisi bulunmaktadır. Alanında profesyonel üretim ve saha personellerimiz, güncel nesil ve tam donanımlı servis araçlarımız, sizlerle ilgilenmektir. Özel eğitim almış çağrı merkezimiz, yılların deneyimi ve birinci sınıf motorlu kepenk sistemlerimizle evlerinize, yazlığınıza, iş yerlerinize ve ihtiyaç duyduğunuz bütün alanlara otomatik kepenk sistemlerimizi taşımakta, müşterilerimize bu anlamda sınırsız bi hizmet anlayışı göstermekteyiz. Otomatik kepenk fiyatları. Otomatik kepenk motoru ücret listesi.

Otomati̇k kepenk si̇stemleri̇ni̇n avantajlari nelerdi̇r.

Uzun ömürlüdür. Bir tercih sebebi nedeniyle meydana çıkmasındaki en önemli avantaj, uzun ömürlü olmasıdır. Sıcak daldırma yöntemiyle yapılan galvaniz kaplamalar ile dışarıdan gelecek olmuş etkilere karşı dayanıklı hale gelen ürünümüz uzun yıllar sorunsuz bi biçimde kullanılabilir. Kişiselleştirilebilir. İstenen renge ve boyuta göre tasarlanabilir ve de ihtiyaca göre düzenlenebilir. Otomatik kepenk sistemleri kullanımı oldukça kolay ve basittir. Ayrıca otomatik olması sebebiyle sağladığı kolaylık dışında, otomatik kepenk bakım gerektirmemesi ile de kolaylık sağlamaktadır. Temizliği fazla kolay olmuş ürünün, yağmurla kendini temizleyebilir özelliktedir. Bu sistemin güvenliği üst düzeye taşır. Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı caydırıcı bi yapıda olmasının yanı sıra eski ürünler benzeri kilit sisteminin kırılması ihtimali olmadığından güvenliği de üst bi seviyeye taşımaktadır. Otomatik kepenk motoru kuvvetli ve dayanıklıdır. Teknik servisimizin kurulum esnasında size belirttiği standartlarda kullanılmasına dikkat ederseniz, uzun yıllar sorun yaşamazsınız.

Fonksi̇yonel özelli̇kleri̇.

Güvenliğin gerektiği mağaza ve misali her alanda kullanımı tercih edilebilen otomatik kepenk fonsiyonel özellikleri şöyledir;. – güvenlik aksamları kesinlike dayanıklı bi yapıya sahiptir. (önemli not: mutlaka aldığınız ürünle ilgili bakımlarının nasıl yapılacağı alanında teknik personelimizden bilgi almanızı öneriyoruz. Böylelikle fazla daha uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamış olacaksınız. ). – herhangi bi darbeye karşı fazla dayanıklı parçaya malik özellik barındırmaktadır. – otomatik yapıya malik olmuş ürün butonla kullanılarak açılabileceği benzeri kumandalı nedeniyle da açılabilmektedir. – sahip olduğu otomatik özelliği vasıtası ile hızlı ve pratik bi kullanım sağlar. – otomatik özelliği vasıtası ile oldukça sessiz çalışan kaliteli motora sahiptir. – elektriklerin kesilmesi durumunda yedek jeneratörün devreye girmesiyle ve ya manuel nedeniyle kullanılabilir. – son derece dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmuş uzun ömürlü olup yıllar boyunca güvenle kullanıma uygundur.

Tekni̇k özelli̇kleri̇.

– çok çeşitlilik gösteren renk ve tasarım seçeneklerine malik olmuş modelleri fenestra ilgili ürün kataloğundan inceleyebilirsiniz. Ürünün gerekli olmuş montajlama işlemleri alanında profesyonel teknisyenler tarafından yalnızca bi kaç saat içerisinde yapılabilmektedir.

– i̇lgili ürünün ihtiyaç duyulabilecek yedek parça ve tamirat işlemleri nedeniyle fenestra yetkilileriyle kolaylıkla iletişime geçilebilir.

– ürün motoru kesinlike sessiz çalışabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra güvenliğin sağlanmasında önemli bi imkan sunan dayanıklılığa malik modelleridir.

– i̇çerisinin hırsızlık ve soygun olaylarından korunmasında fazla hayati rol üstlenmektedir.

– ürünün kullanım sistemleri tamamen elektronik olmuş devrelerle çalışır durumdadır.

– son derece kolay kullanım avantajı sağlamakta olu önemli bi dayanıklılık sergilemektedir. Bu sayede kullanıldığı ortamlarda güvenliğin maksimum seviyede sağlanmasına önemli katkı sunan yapıdadır.

– otomatik kepenk, kilit ve misali sistemleri yeniden yapılandırılabilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği vasıtası ile uzun ömürlü ve sorunsuz bi kullanım özelliği sağlamaktadır.

– güvenliğin gerekli olduğu yerlerde kesinlike güvenilir nitelikte bi kullanım olanağı sunar. Otomatik kepenk kullanım alanları nerelerdir. Güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda kullanılabilir. Garaj giriş

– çıkışları, dükkân, cafe, barlar, bahçe, depo ve fabrikalar kullanım alanlarından yalnızca birkaçıdır. Ürün fiyatları nasıl belirlenir. Bu noktada net bi ücret belirtilmese de, otomatik kepenk fiyatları belli başlı faktörlere bağlı olan olarak, değişiklik gösterecektir. Öncelikle profesyonel ekimiz yerinize gelir, gerekli ölçümleri yapmakta ve ücret teklifi tarafınıza iletilir. En ucuz çelik kapı kepenk sistemleri nedeniyle bizimle iletişime geçiniz. Satış sonrası montaj hizmetlerimiz ücretsiz verilmektedir. Garanti sonrası tamir bakım onarım servis hizmeti veriyoruz.