Blog

Yangın Kapıları

Gönderen:

Yangın kapıları  yangına dayanıklı ve bir kaçış anında insanların zarar görmeden tahliyelerine olanak sağlıyacak mükemmelikte olmalıdır.Tek kanatlı yada çift kanatlı olan yangın kapıları  acil bir çıkış sırasında panik barlar sayesinde  kolaylıkla açılabilmelidir.

Özellikle kaçış yönünde kanatların açılmasına ve insanların rahatlıkla kaçmasına imkan vermelidir.Yangın kapıları ısıya dayanaklı temperli camlı,menfezli,tek kanat yada çift kanatlı olarak imal edilebilmektedir.İmalat aşamasında ısıya dayanıklılıkları 60,90 yada 120 dakikaya göre ayarlanabilir.Özellikle sıcak conta kullanımı yoğun duman ve birtakım kimyasal sızıntıların tahliye anında bulunan mekana sızması önleyerek duman yada zehirli kimyasallar nedeni ile boğulmaları önleyecektir.
Yangın kapılarında taş yünü yoğunluğu ısıya olan dayanıklılığı arttırdığı için dikkat edilmesi gereken bir maddedir.Kasa ve kanat sac kalınlıkları riayet edilmesi gereken unsurlardır.
Kısacası YANGIN KAPISI ciddi bir iştir.Güvenirliliği ispatlanmış,ürününün imalatından montajına ve sonrasında da hertürlü arkasında duran firmalarla çalışmakta fayda vardır.
1

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.

Yorumlar

  1. smt mimarlık  Haziran 22, 2018

    Bir Müşterime aracı olmuştum yüzümü kara çıkarmadınız teşekkürler

    cevap

Yorum Ekle